• ONet
  • Акція «ІТ Дріт»

Акція «ІТ Дріт»

Населені пункти

Дія акції поширюється на абонентів, що мешкають в населених пунктах: Новопетрівка, Роза, Більмак, Гусарка, Вершина, Андріївка, Успенівка, Софіївка, Новотроїцьке, Полоузівка, Андрівка, Шевченково, Оленівка, Долинське, Єлизаветівка, Обіточне, Салтичія

Регламент акції

1. ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти), що мешкають в приватному секторі та які з 20.07.2020 року звернулись до оператора зв’язку ТзОВ «ОНЕТ ГРУП» за адресою м. Бердянськ, вул. Земська (Червона), буд. 4А, або за телефонами:

  • (06351) 4-70-20
  • (099) 933-39-79
  • (068) 068-88-50
  • (093) 863-67-26

для того, щоб скористатися послугой доступу до мережі Інтернет, та не підпадають під ВИКЛЮЧЕННЯ (Розділ 3).

2. СУТЬ АКЦІЇ

2.1. Акція «IтДрiт» діє для фізичних осіб, що мають технічну можливість в місці підключення телекомунікаційних послуг для підключення послуги доступу до мережі Інтернет.

2.2. Потенційні користувачі, вказані в розділі 1, підключаються в період проведення акції на наступний безлімітний тарифний план:

Акційний «ДімОнет» зі швидкістю 50 Мбіт/с. Акційна пропозиція передбачає користування акційним тарифним планом протягом двох календарних років з моменту підключення за спеціальною ціною 200 гривень на місяць.

2.3. Вартість підключення до мережі ТзОВ «ОНЕТ ГРУП» для абонентів, що здійснюють підключення за умовами акції «IтДрiт», складає 0 грн.

2.4. Термін дії обраного тарифного плану складає 24 (двадцять чотири) місяці. Після закінчення терміну використання послуг на акційних умовах, абонент, що підключився на умовах акції «IтДрiт» переводиться на стандартний тарифний план «Оптимальний» на загальних умовах.

2.5. Додатково абонент протягом терміну дії акції щомісячно оплачує оренду обладнання (оптичного терміналу), яке необхідне для користування послугою доступу до мережі Інтернет. Орендна плата за обладняння складає 50 грн/міс.

3. ВИНЯТКИ

3.1. Акційним тарифом не можуть скористатися абоненти мережі ТзОВ «ОНЕТ ГРУП», що вже отримують телекомунікаційні послуги згідно умов публічного договору або підключились за іншими акційними умовами.

3.2. Акційними умовами не можуть скористатися юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

3.3. Акція не поширюється на абонентів в багатоквартирних будинках.

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram