• ONet
  • Акція «Поки всі вдома»

Акція «Поки всі вдома»

Населені пункти

Дія акції поширюється на абонентів, що мешкають в населених пунктах: Новопетрівка, Роза, Більмак, Гусарка, Вершина, Андріївка, Успенівка, Софїівка, Новотроїцьке, Полоузівка, Андрівка, Шевченкове, Оленівка, Долинське, Єлизаветівка, Обиточне, Салтичія

Регламент акції

1. ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти), що мешкають в приватному секторі та які з 20.07.2020 року звернулись до оператора зв’язку ТзОВ «ОНЕТ ГРУП» за адресою м. Бердянськ, вул. Земська (Червона), буд. 4-А, або за телефонами:

  • (06351) 4-70-20
  • (099) 933-39-79
  • (068) 068-88-50
  • (093) 863-67-26

для того, щоб скористатися послугою доступу до мережі Інтернет та не підпадають під ВИКЛЮЧЕННЯ (Розділ 3. 

2. СУТЬ АКЦІЇ

2.1. Акція «Поки всі вдома» діє для фізичних осіб, що мають технічну можливість в місці підключення телекомунікаційних послуг для підключення послуги доступу до мережі Інтернет.

2.2. Для потенційних користувачів, вказаних у розділі 1, які підключаються в період проведення акції на тарифний план згідно діючих тарифів.

2.3. Вартість підключення до мережі ТзОВ «ОНЕТ ГРУП» для абонентів, що здійснюють підключення за умовами акції «Поки всі вдома», складає 299 грн.

2.4. Телекомунікаційне обладнання (оптичний термінал та абонентський відвід) надаються в тимчасове користування та знаходяться у власності компанії.

2.5. Термін дії акційної пропозиції згідно Публічному договору п.10

3. ВИКЛЮЧЕННЯ

3.1. Акційним тарифом не можуть скористатися абоненти мережі ТзОВ «ОНЕТ ГРУП», які вже отримують телекомунікаційні послуги згідно умов публічного договору або підключились за іншими акційними умовами.

3.2. Акційними умовами не можуть скористатися юридичні особи а також фізичні особи-підприємці.

3.3. Акція не поширюється на абонентів в багатоквартирних будинках

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram