• ONet
  • Акція «1+1 роутер в подарунок»

Акція «1+1 роутер в подарунок»

Населені пункти

Дія акції поширюється на абонентів, що мешкають в населених пунктах: Єлизаветівка, Андріївка, Андрівка, Долинське, Оленівка, Обіточне, Полоузівка, Салтичія, Софіївка, Упенівка, Шевченково, Новотроїцьке, Берестове, Миколаївка, Гусарка, Роза, Вершина, Вершина 2, Нововасилівка, Новопетрівка, Новосолдатське, Троїцьке, Трудове, Шовкове, Шевченківське, Більмак

Регламент акції

Ці Правила визначають умови проведення акції з підключення послуги Інтернет на спеціальних умовах (далі – “Акція”).

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

1.1. ТОВ «ОНЕТ ГРУП», код ЄДРПОУ – 43693796, юридична особа, створена за

законодавством України та зареєстрована за адресою: 71100, Запорожская обл., г. Бердянск, ул. Земская, д. 4-А

2. ЦІЛЬ АКЦІЇ Акція спрямована на:

2.1. Залучення нових користувачів послуги Інтернет  (далі – “Сервіс”).

3. ТЕРИТОРІЯ ТА СТРОК АКЦІЇ

3.1. Акція діє в приватному секторі по Запорізькій області

3.2. Акція діє у період з 1 вересня 2020 р. до 31 грудня 2020 р., включно (далі – Термін проведення Акції).

4. СУТЬ АКЦІЇ:

4.1. Учасником Акції може стати фізична особа віком від 18 років (далі – “Учасник”), дієздатність якої не обмежена згідно чинного законодавства, яка має необхідну технічну можливість для підключення Сервісу, та звернулася до Організатора Акції для підключення Сервісу. А також прописанна (або є власником) житлового приміщення де буде проведено підключення до послуги Інтернет. Умовою участі в Акції є укладання відповідного абонентського договору по наданню телекомунікаційних послуг та додатку до нього протягом Терміну проведення Акції.

4.2. Датою підключення Сервісу вважається дата укладення відповідного абонентського договору по наданню телекомунікаційних послуг та додатку до нього.

4.3. Діючі Абоненти, які не мають у власності оптичний термінал, та Потенційні користувачі, що вказані у розділі 3.1., підключаються у період проведення акції на наступні безлімітні тарифні плани

Акційний «ДомОнет» зі швидкістю доступу 50 Мбіт/с

Акційний «Максимальний ДомОнет» зі швидкістю доступу 100 Мбіт/с

Акційний «VIP» зі швидкістю доступу до 300 Мбіт/с

Акційна пропозиція передбачає користування акційними тарифнимипланами протягом двох календарних років з моменту підключення за спеціальною вартістю:

Акційний «ДомОнет»   – 199,00 гривень на місяць

Акційний «Максимальний ДомОнет»  – 249,00 гривень на місяць

Акційний «VIP»  – 349,00 гривень на місяць.

4.3.1. Додатково абонент, який не має у власності обладнання (оптичний термінал), який необхідний для користування послугою доступу до мережі Інтернет, протягом терміну дії акції щомісячно оплачує оренду. Орендна плата за обладнання складає 1 грн/міс.

4.3.2. У разі сплати Абонентом усіх щомісячних платежів (24 місяця), він має право придбати у Провайдера обладнання (оптичний термінал) за 1 гривню.

4.5. Термін дії обраного тарифного плану складає 24 (двадцять чотири) місяці. Після закінчення терміну користування послугами на акційних умовах, абонент, що підключився за умовами Акції «1+1» переводиться відповідно на стандартні тарифні плани на загальних умовах.

5. ВИНЯТКИ

5.1. Дія Акції не поширюється на:

5.1.1. Юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Ці Правила включають в себе повні та вичерпні правила проведення Акції. У разі якщо які-небудь питання прямо не врегульовані Правилами, Організатор залишає за собою право приймати рішення з даного питання самостійно та на власний розсуд. Всі рішення Організатора є остаточними.

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram