• ONet
  • Акція «1+1»

Акція «1+1»

Населені пункти

Дія акції поширюється на абонентів, що мешкають в населених пунктах: Троїцьке, Берестове, Вершина 1, Трудове, Миколаївка.

Регламент акції

РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «1 + 1»

Ці Правила визначають умови проведення акції по підключенню послуги Інтернет на спеціальних умовах (далі – «Акція»).

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

1.1. ТзОВ «ОНЕТ ГРУП», код ЄДРПОУ – 43693796, юридична особа, створена за законодавством України та зарєстрована за адресою: 71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Земська, буд. 4-А

2. МЕТА АКЦІЇ

2.1. Акція спрямована на залучення нових користувачів послуги Інтернет (далі – «Сервіс»).

3. ТЕРИТОРІЯ І ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЇ

3.1. Акція діє в приватному секторі с. Миколаївка, с. Троїцьке, с. Берестове, с. Вершина 1, с. Трудове.

3.2. Акція діє в період з 1 серпня 2020 до 31 грудня 2020, включно (далі – «Термін проведення Акції»).

4. СУТЬ АКЦІЇ:

4.1. Учасником Акції може стати фізична особа віком від 18 років (далі – «Учасник»), дієздатність якої не обмежена згідно з чинним законодавством, яка має необхідну технічну можливість для підключення Сервіссу, та звернулась до Організатора Акції для підключення Сервісу. А також прописана (або є власником) житлового приміщення, де буде здійснено підключення до послуги Інтернет. Умовою участі в Акції є укладання відповідного абонентського договору по наданню телекомунікаційних послуг та додатку до нього протягом Терміну проведення Акції.

4.2. Датою підключення Сервісу вважається дата укладання відповідного абонентського договору з надання телекомунікаційних послуг та додатку до нього.

4.3. Діючі абоненти, які на момент підключення не є учасниками інших акцій, підключаються в період проведення акції на наступний безлімітний тарифний план: Акційний «ДімОнет Максимальний». Акційна пропозиція передбачає користування акційним тарифним планом протягом двох календарних років з моменту підключення за спеціальною ціною: перший рік – 0,01грн/міс, другий рік – 200грн/міс.

4.3.1. Додатково абонент, що не має у власності обладнання (оптичний термінал), що необхідне для користування послугою доступу до мережі Інтернет, протягом терміну дії акції щомісячно сплачує оренду. Орендна плата за обладнання складає: перший рік – 0,99 грн/міс, другий рік – 50грн/міс.

4.3.2. У випадку сплати Абонентом усіх щомісячних платежів (24 місяці), він має право придбати у Провайдера обладнання (оптичний термінал) за 1 гривню.

4.4. Діючі абоненти в с. Берестове, с. Миколаївка, які вже отримують телекомунікаційні послугии згідно умов Публічного договору і які вже мають у власності оптичний термінал, підключаються в період проведення акції на наступний безлімітний план: Акційний «ДімОнет Максимальний» зі швидкістю доступу 100Мбіт/с. Акційна пропозиція передбачає користування акційним тарифним планом протягом двох календарних років з моменту підключення за спеціальною вартістю: перший рік – 1грн/міс, другий рік – 200грн/міс.

4.5. Термін дії обраного тарифного плану складає 24 (двадцять чотири) місяці. Після закінчення терміну використання послуг на акційних умовах, абонент, що підключився за умовами Акції «1 + 1», переводиться на стандартний тарифний план “Максимальний” на загальних умовах.

5. ВИКЛЮЧЕННЯ

5.1. Дія Акції не поширюється на:

5.1.1. Юридичні особи та фізичних осіб-підприємців.

5.1.2. Абонентів в багатоквартирних будинках.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. До сих Правил входять повні та вичерпні правила проведення Акції. Якщо якісь питання прямо не врегульовані Правилами, Організатор залишає за собою право приймати рішення по цьому питанню самостійно та на власний розсуд. Всі рішення Організатора є остаточними.

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram