• ONet
  • Відеонагляд

Відеонагляд

Сучасний відеонагляд – це непомітний помічник, який буде наготові, поки ви займаєтесь своїми справами!

Системи відеонагляду є одним з найбільш ефективних та надійних технічних засобів захисту та контролю безпеки власності. За допомогою спеціального обладнання та програмного забезпечення вони гарантують цілодобавий нагляд за територією, фіксують дії та ситуації, що там відбуваються, допомагаючи виявити, попередити або зупинити правопорушення.

Послуги ONetGroup охоплюють проектувальні, монтажні та технічні роботи зі встановлення відеонагляду в повному комплексі. Крім того, ми пропонуємо навчання керуванню системою, яке допоможе самостійно проводити необхідні маніпуляції. Компанія дає гарантію якості обладнання та налаштувань, а також здійснює обслуговування системи на всіх етапах її функціонування.

Також ми проводимо встановлення онлайн веб-камер, що проводять трансляції з популярних курортних регіонів країни, що демонструють туристичні та культурні об’єкти, визначні місця та місцеві пам’ятки.

Чому варто обирати відеонагляд від ONetGroup?

Індивідуальний підхід — створення оптимального проекту системи за результатами обстеження об’єкту.

Простота використання— швидке навчання по робті з пристроєм, що не потребує спеціальних навичок.

Власний хмарний сервіс — отримання доступу до відеозапису з телефону, ноутбуку, комп’ютера віддалено.

Зручне збереження відеозапису — стандартно запис зберігається в архіві добу, але за необхідності термін збереження можна розширити.

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram