• ONet
  • Домашній інтернет

Домашній інтернет

Послуги Інтернету для дому доступні для мешканців багатоповерхових будинків, приватного сектору та сільської місцевості. Використання новітніх технологій та якісного обладнання забезпечує оперативне підключення, швидкий доступ до мережі та стабільний сигнал. За технічними питаннями 24 години на добу можна отримати консультацію спеціаліста.

Підключення

Для того, щоб підключити домашній Інтернет, необхідно звернутися в службу підтримки, де досвідчений консультант проінформує по тарифах та допоможе визначитись з найбільш доречним. Також можна обрати тариф самостійно, якщо уважно вивчити інформацію в розділі «Тарифи», та подати заявку на підключення, заповнивши онлайн-форму.

Потенційним абонентам доступний визначений тип підключення, залежно від населеного пункту.

PONPON-RegionRadio
Андріївка
Андрівка
Долинське
Оленівка
Єлизаветівка
Новотроїцьке
Обіточне
Полоузівка
Салтичія
Софіївка
Успенівка
Шевченкове
Берестове
Більмак
Вершина
Вершина 2
Гусарка
Миколаївка
Нововасилівка
Новопетрівка
Новосолдатське
Роза
Троїцьке
Трудове
Шевченківське
Шовкове
Багатівка
Білоцерківка
Більманка
Берестове
Благовіщенка
Ланцеве
Миколаївка
Нововасилівка
Новопетрівка
Осипенко
Старопетрівка
Троїцьке
Шевченківське

Підключення PON

Вартість підключення — 1500 гривень. Кожен додатковий метр кабелю понад 100м оплачується в розмірі 10 гривень. Wі-Fі роутер купується окремо, встановлюється та налаштовується безкоштовно при підключенні.

Підлючення передбачає 5 тарифних планів зі швидкістю передачі даних від 50 до 1000 Мбіт/с і додатковими послугами інтерактивного телебачення.

Підключення Radio

Вартість підключення — 2000 гривень. До вартості підключення входять: радіо модуль, абонентський відвід до 50 метрів, кабель заземлення. Підключення здійснюється в 4 тарифних планах зі швидкістю передачі інформації від 3 до 10 Мбіт/с.

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram