• ONet
  • Wi-Fi зони

Wi-Fi зони

ONetGroup займається організацією точок бездротового доступу до мережі Інтернет по технології Wi-Fi у місцях відпочинку, громадських організаціях та на території об’єктів, що є популярними серед мешканців та гостей населеного пункту.

За допомогою Wі-Fі-зон відвідувачі мають можливість в публічному місці легко та у будь-який час вийти в Інтернет для користування будь-якими оналайн-сервісами, вирішення робочих питань, спілкування в соцмережах, перегляду карт або публікації фото чи іншої інформації.

Все, що для цього потрібно – мати під рукою пристрій з вбудованим або підключеним модулем безпровідного зв’язку, яким зазвичай є смартфон, але також може бути планшет, ноутбук та інші гаджети.

Користування мережею сетью за допомогою Wі-Fі не лише спрощує доступ до Інтернету на мобільному пристрої, а й дозволяє значно зекономити особистий 3G чи 4G трафік, що особливо зручно для абонентів, у яких він обмежений.

Зони Wі-Fі від А до Я

ONet Group проводить весь комплекс заходів по створенню Wі-Fі зон, починаючи від розробки проекту до повної реалізації робіт та подальшого технічного супроводу.

Наші спеціалісти підберуть, доставлять та встановлять обладнання високої якості, професійно здійснять налаштування доступу та підключення до мережі, убезпечать з’єднання від стороннього проникнення. У випадку виникнення будь-яких питань здійснюється консультація по телефону або виїзд спеціалістів з вирішенням проблеми на місці.

Wі-Fі для корпоративних клієнтів

Для підприємств, організацій, кафе, ресторанів, готелів та інших закладів ми пропонуємо безшовний Wі-Fі, суть якого полягає в трансляції однієї мережі Wi-Fi за допомогою контролера та залежних точок доступу.

Дана технологія ідеально підходить для створення умов виходу в Інтернет на більших територіях. Вона дозволяє рівномірно покрити всю площу об’єкту та автоматично відновлювати несправності точок доступу, виключаючи появу зон з поганим сигналом. Таким чином, можна вільно пересуватись по території об’єкту без обриву з’єднання. При цьому переключення між точками доступу відбувається автоматично, а швидкість трафіку не знижується.

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram