• ONet
  • Про нас

Про нас

OnetGroup є провідним інтернет-провайдером в Бердянському, Більмакському, Новомиколаївському, Пологівському, Чернігівському, Приазовському районах Запорізької області, з кожним роком розширюючи зону покриття.

Компанія має необхідні ліцензії на ведення діяльності та здійснює її з дотриманням усіх законодавчих норм. Обов’язки та права з надання доступу до мережі інтернет, інтерактивного цифрового телебачення, організації локальних мереж, Wi-Fi зон та відеонагляду регулюються публічиним договором та договором з юридичними особами, який є головним документом, що підтверджує співпрацю.

Провайдер використовує лише сучасне обладнання, яке забезпечує стабільний зв’язок та високу швидкість доступу. При виникненні технічних питань кваліфіковану консультацію можна отримати в будь-який час доби.

Основні принципи роботи OnetGroup – якісне виконення взятих обов’язків за доступними цінами, мінімальні терміни реалізації замовлень і гарантована технічна підтримка на всіх етапах співпраці, що підтверджує надійність послуг та забезпечує довіру тисяч абонентів.

Інтернет без меж та складнощів – це те, що потрібно кожній сучасній людині, і те, що пропонує OnetGroup!

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram